День української писемності

10 лист. 2014
Незвичайно відбулося свято до Дня української писемності і мови

Українська рідна мова в серці кожному бринить...

10 лист. 2014

Незвичайно відбулося святкування Дня української писемності та мови у Войнівській загальноосвітній школі .

Свято пройшло дуже яскраво. В цей день більшість учнів прийшли до школи у вишиванках. У вестибюлі школи була розгорнута виставка стіннівок та малюнків до цього свята, а на другому поверсі - виставка українського оберігу. Протягом дня учнями старших класів проводилися народознавчі хвилинки. Шкільний бібліотекар,Пасека О.П. підготувала виставку книг,відповідно до теми.

Учні школи та заступник директора з виховної роботи Шило О.П., вчителі української мови та літератури Гвоздецька Л.Д., Ботнар О.В., педагог-організатор Ланько О.В. , вчитель музики – Джумма О.О. підготували чудове свято рідної мови, показали присутнім високий рівень духовності та естетики. Маленькі артисти говорили зі сцени не шаблонно, а промовляли кожне слово рідною українською мовою з любов’ю, від щирого дитячого серця. Сценарій свята був змістовний, насичений концертними номерами.

Святкування Дня української мови – це тільки проголошення благородної мети. Що ж до практичного її втілення, то абсолютно очевидно – зберігати й плекати рідну мову можуть тільки її носії. Тобто, ми – українці!