9 лист. 2015

Стартує Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
30 жовт. 2015

Майстер-клас

30 жовтня 2015 року відбувся майстер-клас вчителя української мови і літератури Новопразького НВК Бугайової Наталії Анатоліївни
16 лют. 2015

Творча лабораторія

18 лютого відбудеться засідання творчої лабораторії
13 лют. 2015

Переможець обласної олімпіади

Вітаємо Валькевич Ольгу
21 січ. 2015

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2015"" конкурсу ""

Вітаємо лауреата ІІ етапу обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015» 22 січ. 2015 20-21 січня 2015 року відбувся ІІ етап обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015». Конкурсні випробування проходили в три етапи: «Навчальний проект», «Урок» та «Самоаналіз уроку». Всі етапи оцінювали фахові журі, які складались із викладачів Кіровоградського педагогічного університету імені В. Винниченка, методисти КОІППО імені Василя Сухомлинського та переможці фахових конкурсів попередніх років. ІІ етап обласного конкурсу в номінації «Українська мова і література» проходив на базі комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання №6 «Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» Олександрійський район на конкурсі в номінації «Українська мова і література» представляла Бугайова Наталія Анатоліївна – вчитель української мови і літератури Новопразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, яка за результатами випробувань ввійшла до п’ятірки кращих словесників області та стала лауреатом ІІ етапу обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015». У Кіровграді відбувся заключний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2015"
24 груд. 2014

Конкурс -захист науково-дослідницьких робіт

Відбувся конкурс-захист науково-дослідницьких робіт
12 лист. 2014

Творча група

Роль географічного і літературного краєзнавства в процесі вивчення рідного краю
10 лист. 2014

День української писемності

Незвичайно відбулося свято до Дня української писемності і мови
31 жовт. 2014

Міжнародний день шкільних бібліотек