Міжнародний день шкільних бібліотек

31 жовт. 2014
Районний семінар шкільних бібліотекарів

Відбувся семінар шкільних бібліотекарів Добронадіївського освітнього округу

4 лист. 2014

31.10.2014 року в рамках Міжнародного дня шкільних бібліотек у Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар шкільних бібліотекарів Добронадіївського освітнього округу.

В рамках семінару з презентацією роботи шкільної бібліотеки виступила Сергієнко Л.А., яка поділилась досвідом роботи з організації виконання завдань шкільної бібліотеки як інформаційного центру школи.

Також учасники семінару у перерві між основними етапами його роботи  взяли участь у роботі майстер-класу по виготовленню осінньої хризантеми, який провела учитель Бондаренко О.М.

Цікавим, сучасним і змістовним був також бібліотечний вернісаж, який підготували члени бібліотечного активу та учні школи. Учасники семінару мали змогу ознайомитись із модними тенденціями бібліотечно-бібліографічної кваліфікації, методичними розробками шкільного бібліотекаря Сергієнко Л.А.